Skip links

Destekçilerimiz

Paydaşlarımız ile ilişkilerimiz ve onların desteği çok önemli. Sonsuz teşekkür ediyoruz.

  • T.C. Ataşehir Belediyesi
  • T.C. Ümraniye Belediyesi
  • T.C. Kadıköy Belediyesi
  • Lefkoşa Türk Belediyesi
  • Mehmet Zorlu Vakfı
  • Mesa A.Ş
  • Denizbank A.Ş
  • Aveks A.Ş
  • Kale Holding
  • Sanmar Denizcilik A.Ş
  • Oba Kağıt A.Ş
  • Silivri Ambalaj
  • Netaş
  • Nurol Holding
  • KWK Ataşehir
  • Loreal Türkiye
  • Levi’s
  • Akçalı Boya
  • Filli Boya
  • Hilton Garden Inn
  • Pizza Bulls
  • Cadence Boya
  • Bizim Neslin Uşakları
  • İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası
  • Rapitek Bilişim Teknolojileri A.Ş
  • ODTÜ( Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
  • ODTÜ Teknokent
  • Yeditepe Üniversitesi
  • Acıbadem Üniversitesi
  • İstanbul Gelişim Üniversitesi
  • İTÜ( İstanbul Teknik Üniversitesi)
  • Yıldız Teknik Üniversitesi
  • İstanbul Maltepe Üniversitesi
  • Bilgi Üniversitesi
  • Kadir Has Üniversitesi
  • Özel Irmak Okulları
  • Özel Sezin Koleji
  • Robert College
  • Özel Derya Öncü Koleji
  • Özel Marmara Eğitim Kurumları
  • Sajev Küçük Prens Okulları
  • Özel Saint-Joseph Lisesi
  • Özel Saint-Benoit Fransız Lisesi
  • Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
  • Özel Bahçeşehir Koleji
  • İstanbul Erkek Lisesi
  • Özel Fidol Okulları
  • Avrupa Sınav Koleji
  • Sabancı Lisesi
  • İstek Belde Okulları
  • Gizem Çebi Dans Atölyesi
  • ÇYDD (Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği)
  • Anadolu Yakası 117 Çevre Lions Kulübü (?) sorulacak
  • Dalyan Marina Lions Kulübü
  • Fenerbahçe Lions Kulübü
  • Kalamış Lions Kulübü
  • Suadiye Lions Kulübü
  • Yapı Kredi Gönüllüleri
  • Erenköy Gönüllüleri
  • Göztepe Gönüllüleri
  • Fenerbahçe Gönüllüleri
  • Kalamış Rotary Kulübü
  • Yeniköy Rotaract Kulübü
  • Eminönü Leo Kulübü
  • Kızıltoprak Zühtüpaşa Leo Kulübü
  • Güzel İstanbul Leo Kulübü
  • Çekmeköy Gönüllü Anneler Derneği
  • Bir Dokunuş- Bin Umut Platformu
  • Caddebostan Balık Adamlar Kulübü
  • Marmara Yelken Kulübü
  • Zorlu PSM
  • Hecha Mutfak
  • Aynı Bahçe Grubu
  • Erkan OĞUR
  • Yıldırım MAYRUK
  • Muzaffer ÇAHA
  • Özge ATLI (Erenköy Dans Akademi)
  • Timur SOYOĞUZ
  • Soner OLGUN
  • Mehmet TURGUT
  • Bergüzar KOREL
  • Halit ERGENÇ
  • Yağız İZGÜL
  • Cem ARSLAN
  • Orhan GÜRÜN
  • İlhan KULAKSIZ
  • Osman ÖZTAŞKIN
  • Aziz ATİK
  • Sevinç TRENOVA
  • Ümit ÇIRAK ( Sahne 3)
  • Sahne 3 Oyuncuları